Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania technologiczne

Aplikacja służąca do lokalizacji pojazdów gps umożliwia również Tobie jak i Twoim klientom tworzenie wszelkich raportów, bilansów, faktur czy analiz — w prosty i szybki sposób możesz sklasyfikować wszystkie niezbędne dane i mieć je na wyciągnięcie dłoni. Wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikacje do śledzenia pojazdów, a wszystkie dane masz dostępne na urządzeniu, może to być tablet, telefon lub komputer, który będzie wyposażony w szybki Internet.

Możesz przy pomocy zwykłego smartfonu sprawdzić, gdzie aktualnie znajdują się Twoi kierowcy i czy przemierzają trasę zgodnie z twoim poleceniem — istnieje również możliwość natychmiastowej zmiany trasy czy wglądu w aktualny stan na drogach.

Monitorowania gps umożliwia sprawdzenie aktualnego położenia pojazdu nawet do 0,4 metra, co czyni to bardzo dokładnym urządzeniem. Podgląd wyświetli się w formie mapy, na której każdy z samochodów oznaczony jest innym punktem, dlatego na pewno unikniesz wszelkich omyłek. Sprawdź najnowsze rozwiązania na monitoring gps w firmie jak i rozwiązaniach domowych.