GPS Monitoring

Usługi, które świadczymy to nie tylko sprzedaż nadajników gps do samochodów, ale również pomoc w obsłudze systemu monitorowania floty, dzielenie się doświadczeniem oraz wiedzą na temat efektywnego oraz bardziej oszczędnego zarządzania pojazdami. Do swojej dyspozycji mają Państwo zapewnioną pomoc naszego specjalisty, który doradzi oraz pomoże zaznajomić się z naszym systemem lokalizacji gps — dla nas ważne są efekty, a nie ilość sprzedaży.

Nasz innowacyjny system monitorowania pojazdów, jest niezbędnym narzędziem do namierzania Twojej floty na terenie całego świata. Lokalizator pojazdów umożliwia zarządzanie flotą na bieżąco bez ruszania się miejsca, dzięki aplikacji masz możliwość generowania statystyk oraz raportów dotyczących zużycia paliwa, kontroli prędkości czy ogólnego stylu jazdy Twoich kierowców.

System stworzony przez naszych informatyków oparty jest zamontowanych nadajnikach gps do samochodu, który przekazuje informacje do aplikacji internetowej bądź mobilnej — do lokalizacji pojazdów potrzebny jest jedynie stały dostęp Internetu. Dowiedz się więcej na stronie https://www.systemylokalizacyjne.pl/